Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče

Termín letního tábora: 5. srpna - 17. srpna 2018

Cena: 4600,- Kč*

* v případě sourozenců platí první 4600,- Kč, druhý a další 4500,- Kč

* účastníci alespoň jednoho z předchozích letních táborů platí 4500,- Kč

* instruktoři od 15 - 18 let 2000,- Kč

* instruktoři od 15 - 18 let, kteří se účastnili našich předchozích letních táborů na pozici instruktor/ka, mají pobyt zdarma

Termín podzimního tábora: 26. října - 30. října 2018

Cenabude upřesněna

Věková hranice: 5 - 18 let - tábory pořádané naším sdružením jsou určeny primárně pro děti ve věku 5 - 14,99 let. Mladší děti se mohou zúčastnit po souhlasu hlavní vedoucí za předpokladu, že zvládnou základní úkony při oblékání, stravování a hygieně. Zájemci ve věku 15 - 17,99 let se mohou zúčastnit jako instruktoři za zvýhodněnou cenu.

Umístění tábora: letní tábor se koná v pronajatých prostorech kempu Kajlovec. Podzimní tábor se koná v pronajatých prostorech hotelu Kryštof.

Bezbariérový přístup: táborů se mohou účastnit děti, které potřebují bezbariérový přístup, za předpokladu účasti doprovázející osoby starší 18 let.

Ubytování: V létě jsou děti ubytovány na Kajlovci v dřevěných chatkách po dvou, po třech a po čtyřech vždy odděleně podle pohlaví s přihlédnutím k jejich věku. Do všech chatek je zavedeno elektrické osvětlení, největší chatky disponují i vlastním sociálním zařízením. Pro ty nejmenší máme k dispozici zděnou budovu s vlastním sociálním zařízením a oddílovými vedoucími, přítomnými po celou dobu pobytu.

Na podzim jsou děti ubytovány v hotelu Kryštof na hotelových pokojích. Pokoje jsou s vlastním sprchovým koutem a wc, s TV a s možností přistýlky.

Pokud je to možné, snažíme se vždy vyhovět případným požadavkům na společné ubytování. Tento požadavek mohou sdělit rodiče v závazné přihlášce.

Strava: stravování dětí je zajištěno pětkrát denně - snídaně, dopolední svačina, oběd (polévka a hlavní chod), odpolední svačina a teplá večeře. Na letním táboře je pro potřeby nočních hlídek a další zájemce k dispozici i tzv. "druhá večeře". Konzumace stravy probíhá v klimatizované jídelně. Pití je dětem k dispozici po celý den i v noci. Prvním jídlem na letních táborech je večeře v den příjezdu, posledním oběd v den odjezdu. Prvním jídlem na podzimních táborech je večeře v den příjezdu, posledním snídaně v den odjezdu.

Nástupní místo: na všechny tábory autobusy při odjezdu i příjezdu přistavujeme na parkoviště před Domem kultury města Ostravy na ul. 28. října (TRAM zastávka "Krajský úřad").