Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče

Termín podzimního tábora 2019: 25. října - 30. října 2019

 

Cena: 2.950,- Kč

Věková hranice: 6 - 18 let - tábory pořádané naším sdružením jsou určeny primárně pro děti ve věku 6 - 14,99 let. Mladší děti se mohou zúčastnit po souhlasu hlavní vedoucí za předpokladu, že zvládnou základní úkony při oblékání, stravování a hygieně. Zájemci ve věku 15 - 17,99 let se mohou zúčastnit jako instruktoři.

Umístění tábora: letní tábor se koná v pronajatých prostorech kempu Kajlovec. Podzimní tábor se koná v pronajatých prostorech hotelu Kryštof.

Bezbariérový přístup: letních táborů se mohou účastnit děti, které potřebují bezbariérový přístup, za předpokladu účasti doprovázející osoby starší 18 let.

Ubytování: V létě jsou děti ubytovány na Kajlovci v dřevěných chatkách po dvou, po třech a po čtyřech vždy odděleně podle pohlaví s přihlédnutím k jejich věku. Do všech chatek je zavedeno elektrické osvětlení, největší chatky disponují i vlastním sociálním zařízením. Pro ty nejmenší máme k dispozici zděnou budovu s vlastním sociálním zařízením a oddílovými vedoucími, přítomnými po celou dobu pobytu.

Na podzim jsou děti ubytovány v hotelu Kryštof na hotelových pokojích. Pokoje jsou s vlastním sprchovým koutem a WC, s TV a s možností přistýlky.

Pokud je to možné, snažíme se vždy vyhovět případným požadavkům na společné ubytování. Tento požadavek mohou sdělit zákonní zástupci v závazné přihlášce.

Strava: stravování dětí je zajištěno pětkrát denně - snídaně, dopolední svačina, oběd (polévka a hlavní chod), odpolední svačina a teplá večeře. Na letním táboře je pro potřeby nočních hlídek a další zájemce k dispozici i tzv. "druhá večeře". Konzumace stravy probíhá v klimatizované jídelně. Pití je dětem k dispozici po celý den i v noci. Prvním jídlem na našich táborech je večeře v den příjezdu, posledním oběd v den odjezdu. 

Nástupní místo: na všechny tábory autobusy při odjezdu i příjezdu přistavujeme na parkoviště před vlakovým nádražím Ostrava - Vítkovice.