Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní tábor 2020

PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK A PLATEB BYL DO ODVOLÁNÍ POZASTAVENÍ. ČEKÁME NA VÝVOJ SITUACE S EPIDEMIÍ KORONAVIRU A NA NI NAVAZUJÍCÍ NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR. OMLOUVÁME SE ZA KOMPLIKACE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 

Termín letního tábora 2020: 26. července - 9. srpna 2020

Cena: 5.150,- Kč

Věková hranice: 6 - 18 let - tábory pořádané naším sdružením jsou určeny primárně pro děti ve věku 6 - 14,99 let. Mladší děti se mohou zúčastnit po souhlasu hlavní vedoucí za předpokladu, že zvládnou základní úkony při oblékání, stravování a hygieně. Zájemci ve věku 15 - 17,99 let se mohou zúčastnit jako instruktoři.

Umístění tábora: letní tábor se koná v pronajatých prostorech kempu Kajlovec (podzimní tábor se koná v pronajatých prostorech hotelu Kryštof).

Bezbariérový přístup: letních táborů se mohou účastnit děti, které potřebují bezbariérový přístup, za předpokladu účasti doprovázející osoby starší 18 let.

Ubytování: V létě jsou děti ubytovány na Kajlovci v dřevěných chatkách po dvou, po třech a po čtyřech vždy odděleně podle pohlaví s přihlédnutím k jejich věku. Do všech chatek je zavedeno elektrické osvětlení, největší chatky disponují i vlastním sociálním zařízením. Pro ty nejmenší máme k dispozici zděnou budovu s vlastním sociálním zařízením a oddílovými vedoucími, přítomnými po celou dobu pobytu (na podzim jsou děti ubytovány v hotelu Kryštof na hotelových pokojích. Pokoje jsou s vlastním sprchovým koutem a WC, s TV a s možností přistýlky).

Pokud je to možné, snažíme se vždy vyhovět případným požadavkům na společné ubytování. Tento požadavek mohou sdělit zákonní zástupci v závazné přihlášce.

Strava: stravování dětí je zajištěno pětkrát denně - snídaně, dopolední svačina, oběd (polévka a hlavní chod), odpolední svačina a teplá večeře. Na letním táboře je pro potřeby nočních hlídek a další zájemce k dispozici i tzv. "druhá večeře". Konzumace stravy probíhá v klimatizované jídelně. Pití je dětem k dispozici po celý den i v noci. Prvním jídlem na táboře je večeře v den příjezdu, posledním snídaně a svačinka v den odjezdu. 

Nástupní místo: na všechny tábory autobusy při odjezdu i příjezdu přistavujeme na parkoviště před vlakovým nádražím Ostrava - Vítkovice.

Přihláška a další dokumenty:

LDT Kajlovec - Závazná přihláška na letní tábor 2020

LDT Kajlovec - Závazná přihláška na letní tábor pro instruktory/ky 2020

LDT Kajlovec - Doporučený seznam věcí na letní tábor 2020

LDT Kajlovec - Čestné prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti a zdravotním stavu dítěte 2020 (datum nesmí být starší než 3 dny před odjezdem)

LDT Kajlovec - Posudek lékaře o zdravotní způsobilosti 2020 (potvrdí lékař, případně vydá svůj vlastní formulář, platnost jsou 2 roky od vyhotovení)

LDT Kajlovec - Poslední informace před odjezdem 2020 (cca týden před odjezdem)