Jdi na obsah Jdi na menu

Vedoucí a instruktoři

klauda.jpg

Klauďa

hlavní vedoucí

"Ahoj,
jmenuji se Klaudie, ale říkají mi Klauďo nebo Klaudi. Jsem jednou z hlavních vedoucích LDT Kajlovec. Tábor je pro mě opravdu srdcovou záležitostí. Jsem už zkušený táborník. Na tábory jsem začala jezdit již ve svých osmi letech a přes instruktorku, oddílovou vedoucí a programovou vedoucí jsem se vypracovala až k současnému postu hlavní vedoucí tábora. Mezi mé koníčky patří především sport. Práce s dětmi mě naplňuje a mám s nimi zkušenosti ať už z pohledu tábora, tak trenérství zájmových kroužků.

V létě si spolu užijeme spoustu zábavy a dobrodružství. Těším se na Vás!"

 

 

kacka.jpg

Kačka

hlavní vedoucí

"Ahoj,
mé jméno je Kačka a jsem dalším hlavním mozkem celého tábora. Stejně jako Klauďa v táborové sféře působím již řadu let, na tábory jsme začaly jezdit společně už jako malá pacholata. Postupně jsem se stala instruktorkou a oddílovou vedoucí, na dva roky programovou vedoucí a nyní hlavní vedoucí Kajlovce. S dětmi jsem pracovala rovněž několik let v rámci zájmových kroužků.
Věřím, že každý táborník, který se s námi rozhodne léto absolvovat, si to pořádně užije a odnese si nejen spoustu zážitků a vzpomínek, ale také parťáky na celý život. Snažíme se předat jedinečnou zkušenost, na kterou nikdo jen tak nezapomene.

Tak ahój v létě, těším se na každého z Vás!"

 

 

anet.jpg

Anet

oddílová vedoucí

"Ahoj,
já jsem Anet. Dětství jsem strávila na táborech a po lesích. Tahle láska k přírodě mi zůstala a ráda bych ji předala dál. Když zrovna nejsem v lese nebo na horách, s batohem na zádech, nejspíš byste mě našli v kavárně u dobrého kafe a jídla.

Těším se, že si společný čas na táboře užijeme, vzájemně se něco naučíme a budeme se dobře bavit!"

 

 

 

 

sasa.jpg

Saša

oddílová vedoucí

"Ahoj,
jmenuji se Alexandra, říkat mi ale můžete Saši nebo Alex. Na táborech a celkově v přírodě jsem trávila hodně času, kde jsem se také naučila samostatnosti a respektu k přírodě. Mezi mé oblíbené hobby patří hlavně pohyb a takové to krajinkaření. Pracuji v prostředí mezi dětmi a mám za sebou již několik zkušeností s organizovanými pobyty pro děti.

Těším se na Vás a věřím, že si společně užijeme pořádný dobrodrůžo!"

 

 

 

 

sany.jpeg

Filip

oddílový vedoucí

"Ahoj,
mé jméno je Filip, ale říká se mi Sany. Jsem student na pedagogické fakultě a věnuji se trénování malých fotbalových talentů. Ve svém volném čase organizuji sportovní turnaje pro všechny věkové kategorie, včetně malých dětí.

Doufám, že taky rádi sportujete, jako já a uvidíme se spolu na táboře! Sportu zdar, na táboře nazdar!”

 

 

 

 

zuzka.jpg

Zuzka

oddílová vedoucí

"Ahoj,
jmenuji se Zuza. Pokud zrovna netrávím čas ve škole nebo s rodinou, ráda zajdu na procházku do přírody, případně si zahraji na kytaru. V dětském kolektivu se pohybuji od malička, ať už na táborech, kam jezdím od svých šesti let (posledních pět let jako vedoucí) či v Sokole, kde funguji jako cvičitelka.

Těším se, až si spolu užijeme zábavný a dobrodružný týden."

 

 

 

 

lea.jpg

Lea

instruktorka

"Čauky,
jsem Leontina, ale klidně mi říkejte Leo. Ráda tancuji a bavím se s lidmi. Mám ráda přírodu a procházky v ní. Také jsem pro každou srandu, na táboře se spolu nudit určitě nebudeme!

Moc se na Vás všechny těším, tak zatím ahoj!

 

 

 

 

 

denda.jpg

Denča

instruktorka

"Čauky,
jmenuji se Denisa, ale raději mám oslovení Denča, Denda nebo Déňa. Na tábory jezdím už od mých 6 let a vždy to bylo gró mých prázdnin. Díky táborům jsem se naučila vydržet týden bez rodičů, pracovat s ostatními dětmi v týmu, ale hlavně, umět za tým bojovat. Mým dlouholetým koníčkem jsou mažoretky a když mám chvíli volna, ráda si něco přečtu. Instruktorem jsem letos už 3. rokem, takže mám za tu dobu dost zkušeností.

Doufám, že se právě s Tebou uvidím na letošním táboře a že si ho společně moc užijeme!"

 

 

 

vojta.jpg

Vojta

instruktor

"Ahoj,
já jsem Vojta a jsem mužskou součástí instruktorského týmu. Na táboře je se mnou vždy sranda a většinou mě večer potkáte u táboráku s kytarou v ruce, takže se společně určitě naučíme i nějakou táborovou písničku.

Už se těším, až si spolu u ohně zabroukáme, tak čau v létě!"

 

 

 

 

ester.jpg

Ester

instruktorka

"Ahojky táborníci,
jmenuji se Ester a jsem jednou z instruktorek. Někteří mě možná znáte již z předešlých ročníků, ale pro ty, co ještě ne, tady mám pár slov o sobě. Ve volném čase sportuji (hraji fotbal), ráda si čtu nebo trávím čas s kamarády. V kolektivu si se mnou užijete kopec srandy. Jsem pro každé dobrodružství, takže věřím, že toho společně na táboře hodně zažijeme! A v případě jakýchkoliv trablí jsem komukoliv ráda oporou.

Tak se zatím mějte a už se na Vás všechny MOC TĚŠÍM!"

 

 

 

majda.jpg

Majda

instruktorka

"Zdravím,
jmenuji se Magdaléna, ale většinou se prezentuji jako Mája či Majda. Zbožňuji zvířata a věnuji se latinskoamerickému a standardnímu tanci. Tábory jsou součástí mých prázdnin už dlouho a kromě toho, že mi přinesly spoustu kamarádů, zážitků a zkušeností, mě taky naučily týmové spolupráci, samostatnosti, odhodlání a sebepřekonávání. Instruktorkou jsem druhým rokem, práce s dětmi mě moc baví a snažím se jim věnovat i mimo tábory v rámci různých akcí a programů.

Moc se na Vás těším a hlavně se těším na ty, kteří přibudou právě do mého týmu!"

 

 

 

nelca.jpg

Nelča

instruktorka

"Ahoj,
jmenuji se Nela, ale můžete mi říkat klidně Neli nebo Nelčo. Na tábory jezdím každé prázdniny už od mala, mám ráda společnost a zábavu s dětmi. Ve volném čase trávím čas s rodinou a sportuji. Mezi mé koníčky patří hlavně tanec, kterému se věnuji už přes 11 let.

Moc se těším, až se společně protančíme táborem a užijeme si plno zábavy!”

 

 

 

 

sarka.jpg

Šárka

zdravotnice

"Ahoj,
jmenuji se Šárka a pro tento rok budu tábor doprovázet jako zdravotnice. Na táboře jsem si prošla běžnou kaskádou, od účastníka, přes instruktora, táborového vedoucího až k zdravotníkovi. I přesto, že se na všechny účastníky moc těším, upřímně doufám, že se v roli zdravotníka a pacienta často potkávat nebudeme. Nicméně v případě potřeby všechna bolístka pofoukám, vydezinfikuji a ošetřím.

Mějte se krásně a těším se!"

 

 

 

 

marek.jpg

Marek

kuchař

"Ahoj,
jmenuji se Marek a na táboře budu působit v kuchyni. Půjde mi hlavně o to, aby všem chutnalo a všichni se měli dobře. Dělá mi radost vidět spokojený úsměv po dobrém jídle. A když chutná, je to radost mnohonásobně větší! S dětmi jsem pracoval ve školkách i ve školách a má trpělivost je jako oceán. Nyní mám rád hlavně hory, kolo, focení a samozřejmě dobré jídlo."

 

 

 

 

kubajs.jpg

Kuba

správce

"Ahoj,
jmenuji se Kuba a momentálně studuji marketing a podnikám. Na táboře se budu starat o to, aby vše fungovalo tak, jak má, a celý pobyt byl o to lepší. Jako dítě jsem tábory miloval, a proto mě myšlenka vrátit se sem jako správce nadchla. Ve svém volném čase rád čtu a cestuju."

 

 

Na tábor odjíždíme přesně za:

tesimese